Цікаве місце посеред дороги для відвідування. Мені сподобалась говірка панів, що показують та розказують то все. Пригощають чаєм та різними наливками, які одразу можна там же й придбати. Але, чесно кажучі, це просто фактично магазин, де вміють гарно розповісти про товар)